Neohodnoceno

Powerheat Smart 03

Hořáky řady POWERHEAT SMART slouží ke spalování prakticky všech druhů rostlinných a minerálních olejů v kotlích k tomuto speciálnímu účelu konstruovaných.

Skladem
Kód: 8
54 500 Kč 45 041,32 Kč bez DPH
Kategorie: Hořáky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 12 kg
Výkon (kW): 50 - 85
Průměrná spotřeba (Kg / h): 4,2 - 6,3
Otáčky (ot./min.): 2800
Spotřeba vzduchu: 6,5
Příkon (V): 220

Hořák POWERHEAT SMART je nejnižší výkonovou řadou hořáků (25-35 kW), vhodný zejména do nekomerčních provozů (domácnosti, rekreační objekty apod.). Tento hořák umí spalovat těžký i lehký topný, poradí si však i s vyjetým olejem. Hořáky POWERHEAT SMART se od hořáků řady POWERHEAT HEAVY liší především výrazně nižším výkonem ventilátoru a topné spirály. Hořáky POWERHEAT SMART jsou proto při nižších topných výkonech úspornější než hořáky typu HEAVY, a to až o cca 180 W na 1 hodinu provozu. Hořáky typu SMART jsou vybaveny skládacím držákem, který zásadním způsobem usnadňuje provádění údržby hořáku. Díky této podpoře je možné provést inspekci trysky, lamel nebo elektrod.

Hořák SMART je vybaven krytem, který kromě úlohy estetické plní také roli praktickou. Případné výpary z vyhřívací nádržky nemohou díky zakrytování odcházet rovnou do okolí, ale jsou ventilátorem sekundárního vzduchu nasávány a natlačeny do spalovacího prostoru kotle, kde dojde k jejich spálení.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení